Jan Falkman litografi

Jan Falkman litografi
Jan Falkman litografi
Jan Falkman litografi
Jan Falkman litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN FALKMAN (född 1938): "Makrillmorgon", signerad Jan Falkman, daterad -77, numrerad 82/190, färglitografi, ca 79x110 cm

Ej examinerad ur ramen

672990

2019-09-02