Terrin med lock Kina 1700-tal

Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal
Terrin med lock Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TERRIN med lock, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 36 cm

Ej tillhörande lock, nagg, slitage, ett öra av

673004

2019-09-05