Vas Fajans

Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans
Vas Fajans

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

YTTERFODER, fajans, Frankrike, 1700-tal, med hänklar, höjd ca 16, längd 21 cm

Lagningar, nagg, slitage

673005

2019-09-05