Meissen

Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen
Meissen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEISSEN, lökmönstret, porslin, bestående av 2 mocckoppar med fat, bricka, kaffekanna, gräddkanna, gallerskål, kaffekkopp med fat, brickans längd ca 36 cm

1-2-3 sortering, nagg, kaffekopp med skador/lagningar

673009

2019-09-05