Meissen
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEISSEN, lökmönstret, porslin, bestående av 2 mocckoppar med fat, bricka, kaffekanna, gräddkanna, gallerskål, kaffekkopp med fat, brickans längd ca 36 cm
1-2-3 sortering, nagg, kaffekopp med skador/lagningar
673009
2019-09-05