Murano Italien

Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien
Murano Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MURANO, 10 dlr, glas, Italien, 1900-talets början, dekor av vita och gula ränder, karaff, kanna, vinglas, fat, höjd ca 7-25 cm

Nagg

673012

2019-09-05