Karaffer och Plunta

Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta
Karaffer och Plunta

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARAFFER, 1 par, 1800-tal, med förgylld metallmontering, FLASKOR, 2 st., glas, 17/1800-tal, slipad/etsad dekor, höjd ca 21-27 cm

En porslinplakett skadad, en flaska glassjuk

673023

2019-09-05