Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
80 EUR
SILVERRINGAR, 2 st, E. Granit, storlek 17,5 Helsingfors 1967-71.
Slitage, bucklor.
673024
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här