Ringar E. Granit

Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit
Ringar E. Granit

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

80 EUR

SILVERRINGAR, 2 st, E. Granit, storlek 17,5 Helsingfors 1967-71.

Slitage, bucklor.

673024

2019-09-05