Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIEN, porslin, 1800-tal, dekor av blomster, delvis märkt, bestående av: 2 fat, gallertallrik, 3 kannor, 2 koppar,
Nagg, sprickor, slitage
673030
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här