Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, Chiavari-modell, Italien 1900-talets andra hälft, stomme av mässing, fast sits klädd med rött tyg, sitthöjd
Smärre bruksslitage
673033
2019-09-02