Skål tallrikar assietter

Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter
Skål tallrikar assietter

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, TALLRIKAR, ASSIETTER, 28 dlr., porslin, Europa, 18/1900-tal, varierande dekor, guldkant, diameter ca 16-25 cm

Slitage, nagg, sprickor

673037

2019-09-05