Rakspegel 1800-tal
2019-09-02
673042
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAKSPEGEL, 1800-talets slut, imitationsmåleri, låda sargen, höjd 155-182 cm
Saknar nyckel samt ljusarmar