Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILKE ADOLFSSON, glasservis, 19 dlr, besåtende: 8 vinglas, 8 selterglas, 2 snapsglas, karaff, signerad och daterad -00, höjd 9,5-32 cm
673045
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här