Wilke Adolfsson glassservis

Wilke Adolfsson glassservis
Wilke Adolfsson glassservis
Wilke Adolfsson glassservis
Wilke Adolfsson glassservis

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

WILKE ADOLFSSON, glasservis, 19 dlr, besåtende: 8 vinglas, 8 selterglas, 2 snapsglas, karaff, signerad och daterad -00, höjd 9,5-32 cm

Kuntoraportti

673045

Päivämäärä:

2019-09-02