Paul-Prosper Tillier oljemålning
2019-09-02
673050
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
PAUL-PROSPER TILLIER (Frankrike, 1834-1915): Porträtt av ung kvinna, signerad, olja på duk, ca 73x55 cm
Äldre lagning i duken, krackeleringar