Glas 1800-tal skärslipad dekor

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, VINÄGERFLASKOR, STARKVINSGLAS, 7 dlr., klar glasmassa, 1800-talets första hälft, empire, skärslipad dekor, höjd ca 10-30 cm

Nagg, slitage, en propp lagad, en propp saknas

673058

2019-09-05