Spegel med konsolbord
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i valnöt, dekor av kolonetter, fasettslipat spegelglas, spegelns mått ca 168x76, höjd konsolbord ca 46, 84x32 cm
Spegel med något löst bakstycke, konsolbord med ytskador
673062
2019-09-02