Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i valnöt, dekor av kolonetter, fasettslipat spegelglas, spegelns mått ca 168x76, höjd konsolbord ca 46, 84x32 cm

Spegel med något löst bakstycke, konsolbord med ytskador

673062

2019-09-02