Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL TIRÉN (1869-1955): Torne träsk, samer i båt, signerad och daterad K Tirén 1924, olja på pannå, ca 49x73cm
673070
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här