Karl Tirén oljemålning

Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning
Karl Tirén oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Torne träsk, samer i båt, signerad och daterad K Tirén 1924, olja på pannå, ca 49x73cm

673070

2019-09-09