Bengt Wallander oljemålning

Bengt Wallander oljemålning
Bengt Wallander oljemålning
Bengt Wallander oljemålning
Bengt Wallander oljemålning
Bengt Wallander oljemålning
Bengt Wallander oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT WALLANDER (1918-1990), Komposition, signerad B Wallander, olja på duk, 90x92 cm

673084

2019-09-02