Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIA INGELSE (född 1967): "I skydd av ljuset", signerad Pia Ingelse, 14/25, digital print, bladmått 78x100 cm
Reva, veck, slitage, fläck i passepartout.
673085
2019-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här