Einar Jolin Färglitografi

Einar Jolin Färglitografi
Einar Jolin Färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): ´´Utsikt mot Riddarholmen Stockholm´´, signerad Jolin, 102/360, färglitografi, ca 35x55 cm

673093

2019-09-02