Einar Jolin Färglitografi
Vollendet
2019-09-02
673093
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): ´´Utsikt mot Riddarholmen Stockholm´´, signerad Jolin, 102/360, färglitografi, ca 35x55 cm