Olle Baertling Ayara
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): "Ayara", 1973, signerad och numrerad 43/100, 1972-73, färgserigrafi, bladmått ca 29x45,5 cm, bladmått 40x53 cm
Förlaga till utställningsaffisch galleri Lorenzelli Milano 1973
673094
2019-09-09