Petter Thoen litografier

Petter Thoen litografier
Petter Thoen litografier
Petter Thoen litografier
Petter Thoen litografier

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Action, litografier, 2 st, signerade Thoen, numrerade 11/90 samt 1/90, ca 36x30 cm, oramade

673096

2019-09-09