Skåp/ hurts 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP/ HURTS, 1900-talets andra hälft, fanérat i ek, knoppar i mässing, höjd ca 70, 70x45 cm

Brukslitage, skivan med smärre sprickor

673105

2019-09-03