Vinägerflaska / Sockerruska 1700-tal rokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINÄGERFLASKA/SOCKERRUSKA, glas, 1700-tal, rokoko, höjd ca 18 cm

Propp/lock/topp saknas, slitage

673110

2019-09-05