Ed Finnell c-print föreställande David Bowie
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie "The Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finell, numrerad 5/50, c-print, ca 40x50 cm
Skador: Oramat fotografi
Oramat fotografi
673131
2019-09-02