Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 3-armad, fotplatta fanérad i mahogny, beslag i mässing, totalhöjd ca 175 cm, originalskärmar medföljer
Brukslitage, skärmar med skador
673141
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här