Günter Grass, skulptur

Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

GÜNTER GRASS (1927-2015): Hukande kvinna, signerad GRASS, patinerad brons, höjd 17 cm

Proveniens: Edsviken Konsthall AB

673161

2019-11-10