Günter Grass, skulptur

Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur
Günter Grass, skulptur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÜNTER GRASS (1927-2015): "Dame mit Hut", signerad GRASS, patinerad brons, höjd 52 cm

Proveniens: Edsviken Konsthall AB

673164

2019-11-10