Hugo Liisberg skulptur

Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur
Hugo Liisberg skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

HUGO LIISBERG (1896-1958): Harre, monogramsignerad HL, Danmark, stengods, höjd 16,5 cm

Ett öra med lagning

673173

2019-09-02