Emmafåtöljer i nyrokoko

Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko
Emmafåtöljer i nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMAFÅTÖLJER, 1 par, sekelskiftet 18/1900-tal, nyrokoko, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

673189

2019-09-02