Kakeltavla

Kakeltavla
Kakeltavla
Kakeltavla
Kakeltavla
Kakeltavla
Kakeltavla

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAKELTAVLA, 1900-tal, signerad, glaserat kakel, ca 81x57 cm

Ställvisa skador och retuscher

673200

2019-09-05