Dux fåtölj Duxello

Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello
Dux fåtölj Duxello

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DUX, fåtölj, "Duxello", Bra Bohag-serien, 1950/60-tal, stomme i ek klädsel i beige strukturvävd textil, skyltmärkt, höjd ca 104 cm, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage

673218

2019-09-11