Damskrivbord i nyrenässans

Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans
Damskrivbord i nyrenässans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, sekelskiftet 1900-talets första hälft , nyrenässans, brunbetsat, beslag i mässing, höjd 75, 96x60 cm

Bruksslitage

673219

2019-09-02