Rörstrand Swedish Grace

Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace
Rörstrand Swedish Grace

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, servis, porslin, "Swedish Grace", 2010-tal, 43 dlr, bestående av: 8 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 assietter, 8 kaffekoppar, 8 tekoppar, 3 mindre skålar,

Bruksskick

673226

2019-09-04