Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, servis, porslin, "Swedish Grace", 2010-tal, 43 dlr, bestående av: 8 mattallrikar, 8 djupa tallrikar, 8 assietter, 8 kaffekoppar, 8 tekoppar, 3 mindre skålar,
Bruksskick
673226
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här