Carl Malsten

Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten
Carl Malsten

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, ´´Samsas", fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, klädd i ljusblå ull, på betsat bok ben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

673228

2019-09-03