Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, ´´Samsas", fåtölj, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1960, klädd i ljusblå ull, på betsat bok ben, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, fläckar
673228
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här