Nilax herrarmbandsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILAX, armbandsur, stål, 1970-tal, quartz, mineralglas, dag, datum, dykring, boettnr. 23501, cal ESA 536.121, jubileelänk, viklås, diameter 44 mm inkl. kronskydd
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, glas med repor, vridring med spricka
673239
2019-09-03