Nilax herrarmbandsur

Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur
Nilax herrarmbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILAX, armbandsur, stål, 1970-tal, quartz, mineralglas, dag, datum, dykring, boettnr. 23501, cal ESA 536.121, jubileelänk, viklås, diameter 44 mm inkl. kronskydd

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, glas med repor, vridring med spricka

673239

2019-09-03