Certina damarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, damur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 824.3760, cal 17-36, fixoflexarmband i gulddoublé, diameter 21 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage, gravyr

673271

2019-09-03