Ampel Karl Johanstil

Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil
Ampel Karl Johanstil

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets slut, Karl Johanstil, för sex ljus, höjd ca 60 cm

Slitage, borrad för el

673273

2019-09-06