Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, sannolikt IKEA, klädsel i ljust skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm
Slitage på skinn
673276
2019-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här