Fåtölj Jarl

Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl
Fåtölj Jarl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, sannolikt IKEA, klädsel i ljust skinn, lös sittplymå, sitthöjd ca 45 cm

Slitage på skinn

673276

2019-09-02