Råttsvansskedar 1700-tal England

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÅTTSVANSSKEDAR, 3 st., silver, 1700-tal, bl a Britannia, stämplad IM, 1719, längd ca 18-20 cm, vikt ca 190 gram

Bruksslitage, bucklor, gravyrer, märken

673294

2019-09-10