Matskedar och bordsskedar silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAT- och BORDSSKEDAR, 14 st, silver, olika modeller och mästarstämplar, mestadels Danmark, längd 17,5-22 cm, vikt 620 g

Slitage, delvis med monogram

673297

2019-09-06