Åke Åhlin litografi

Åke Åhlin litografi
Åke Åhlin litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Storskär", 308/360, bildmått 39x54 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

673304

2019-09-13