Carl-Harry Stålhane bordslampa
2019-09-02
673305
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL-HARRY STÅLHANE, bordslampa, Rörstrand, 1960/70-tal, glaserat stengods, höjd ca 45 cm
Ej funktionstestad. Bruksskick