Soffbord i teak

Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak
Soffbord i teak

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, omkring 1960/70-tal, stomme i teak, utragbar skiva på ena kortsidan i svart formica samt hållare för glas höjd ca 57, 75x110 cm

Bruksslitage, blekt toppskiva

673312

2019-09-02