Plafond Art Déco

Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco
Plafond Art Déco

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLÖSSNER, plafond, Art Déco, 1900-talets första hälft, signerad Glössner - Co Komp. Kinell, frostat glas, dekor av sjöjungfrur, diameter ca 70 cm

Smärre kantnagg

673315

2019-09-05