Sockerskål nysilver

Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver
Sockerskål nysilver

Klubbat för:

900 SEK

800 SEK

AG DUFVA, sockerskål, nysilver, nyrokoko, sent 1800-tal, höjd 30 cm

Bruksslitage.

673328

2019-09-16