Sockerskrin brödkorg silver

Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver
Sockerskrin brödkorg silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKERSKRIN, BRÖDKORG, silver, 1900-talets första hälft, rokokostil respektive genombruten, sockerskålens höjd ca 9, korgens längd 22 cm, total vikt 380 g

Korgen med lagning

673349

2019-09-03