Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
INGA-MI VANNERUS RYDGRAN, matta, rölakan, monogramsignerad "JLH", "IMV" Jönköpings Läns Hemslöjd, polyrkom mönstrad, 240 x 190 cm.
Slitage.
673352
2019-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här